Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyengülhetett az állóképessége...

Gyengülhetett az állóképességem a pánikbetegségtől?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatomat tudom írni: nekem igen, romlik az állóképességem minden alkalommal, amikor a 25 éve fennálló pánikbetegségem kiújul. És amúgy is fáradékonyabb vagyok, nagyobb alvásigényem van, mint másoknak. Nehéz a dolog, de egyvalamit tudok tiszta szívből ajánlani: ha nehezen megy, akkor is sportolj rendszeresen. Egyensúlyban tart, és sok "rossz" energiát eltüntet, így kevesebb marad a rohamokra.

Hidd el, együtt érzek veled! Kitartás! Gyógyítható, kívánom, hogy teljesen meggyógyulj! (sajnos nekem ez a 25 év azért jött össze, mert későn mentem orvoshoz!)

2009. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha szedtél, vagy szedsz rá gyógyszert, olvasd el a gyógyszer papírján a mellékhatásokat ! És ha bármelyiket tapasztalod magadon, beszélhetsz az orvosoddal, hogy nem lehetne-e egy másik gyógyszert szedned, aminél nincs ez a mellékhatás. De valószínűleg minden gyógyszernek lesz Rád mellékhatása, ami kellemetlen + szervi betegségeket okoz. Ezért érdemes természetgyógyász gyógymodokat alkalmazni szerintem, pl gyógyteák, talpmasszázs, Reiki, ... és egészséges életmód: sport, egészséges táplálkozás, naponta zöld környezetben és napon legalább 15 perc, ... Bővebben írok ezekről és másról, ha szeretnél, írj mail-t, vagy msn: mindkettő: jmjm555@gmail.com
2009. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem igen, én sem tudok már semmi fizikai munkát csinálni. Apróságoktól is kifulladok :( És félek hogy a szívemnek van valami baja :( Nem merek sportolni, mert félek hogy meg áll, mert ki-ki szokott hagyni a szívverésem is. Nem tudom hogy ez a pánikbetegségemtől van-e, vagy valami súlyos betegségem van.
2009. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia utolsó válaszoló! Figyelj, menj el egy terheléses EKG-ra, ki fog derülni, ha valami bajod van. De szerintem nincs szervi bajod,nekem is volt egy időszak, amikor így éreztem magam, és nem mertem megmozdulni sem. De ez egy ördögi kör, minél kevésbé mozogsz, annál betegebb leszel. a szívkihagyás miatt ne aggódj, az előfordul teljesen egészséges embereknél is.
2009. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!