Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik haverom hülyülésből...

Egyik haverom hülyülésből megivott egy flakon sampont. Baja lehet tőle?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lehet. De jó hülye lehet ha sampont iszik hülyülésből!!!!!
2009. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Kamu!!Máshol szórakozz!
2009. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre lennék kíváncsi..:D

Majd írd meg!

(persze én nem sampont akarok inni, hanem limonádét..de érdekel...)

2009. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fosni/hányni fog, amőgy nem fog belehalni, ha erre vagy kiváncsi.
2009. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy megbírta volna inni, kb. rögtön elkezdett volna hányni. Szóval... tudod ki hiszi el :D
2009. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
JÓ.:D lehet, nem egy flakonnal, de ivott belőle bőven. igazándiból be lett víve a kórházba is, de nem lehetett megállapítani, hogy az alkohol, vagy a sampon miatt volt ...(az előbbiből kicsit többet ivott:D) Mindenesetre még péntek hajnalba kimosták a gyomrát. Én csak arra vgyok kiváncsi, lehet-e tőle komoly baja így? ( nem pedig, hogy ki mit gondol az esetről:D)
2009. aug. 15. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha időben kimosták a gyomrát akkor olyan nagy baja nem lesz, de ha sokáig volt a gyomrában a sampon és az alkohol, akkor elképzelhető gyomorkárosodás.
2009. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Barátocskám, ha Magyar vagy, akkor szerintem sürgősen fizess be egy nyelvtanárhoz:P Tényleg nem fik@zásképpen, de mi az hogy "víve"???!!! Bármennyire is igyekeztem szorgalmasan lapozni a Magyar Értelmező Kéziszótárt, minden igyekezetem ellenére sem találtam ilyen szót benne.

Amúgy kérdésedre a válasz: szerves oldószerek esetében mint pl. a policiklusos aromás szénhidrogének, vagy néhány peszticid alapanyagú szerek (pl. gombaölők) rákkeltő hatásúak lehetnek. Sajnos ezekel is gyakran lehet találkozni a kozmetikában. A kérdésedre a pontos válasz egyébként függ a mesterséges vegyi anyag (sampon) összetételétől. (nem véletlenül írják a flakon hátuljára.) Ha tehát ha az E-betűs összetevők listáját írnád le, úgy többre mennénk, mint hogy azzal borzolod az olvasók idegeit, hogy meg sem próbálsz egy nyilvános oldalon helyesen írni. (Persze ha nem Magyar származású vagy, akkor elnézést az előbbi kritikáért:S)

2009. aug. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, tehát "ezekkel"; - és??!! - én legalább észrevettem.
2009. aug. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, és plusz egy "ha" - val kevesebb. De ez gépelési hiba, különben ezt sem vettem volna észre.
2009. aug. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!