Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek 99%-a letagadja...

Az emberek 99%-a letagadja azt, hogy belepisil a fürdőkádba. Bevallod, vagy letagadod?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 00:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Nekem meg leszakad az állam az ilyen prűd emberektől... :-( Én sem gondoltam volna, hogy ennyi steril él közöttünk. A legjobban az bosszantott fel, mikor kempingezni voltunk és haverom már benn állt a fürdőben és inkább kijött és megtörölközött és átment egy másik ÉPÜLETBE (nem helyiségbe), csak hogy pisiljen. Na az ilyenektől kiver a víz. Jóóóó, miért is lenne mindez bűn, nem erről van szó, csak most mit kell itt a majomkodás? :-(
2009. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem majomkodás, ez IGÉNY.
2009. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
én azt is letagadom ha belekulázok
2010. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban, kb. tizenegynéhány éves koromig elkövettem ezt, azóta nem. Zuhanyzás közben talán előfordul, de most ezt nem tudnám 100%-osan biztosra mondani, ha volt is ilyen, régen volt már.
2012. febr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!