Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki szedett már Guttalaxot!...

Aki szedett már Guttalaxot! Hatásos?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy hete nem voltam WC-n, fáj is rendesen, nem akar kijönni. (ez nekem is legalább annyira kínos, de muszáj megkérdeznem és leírnom, hogy mi mellett hatásos-e?) Szóval ilyen esetben is hatásos?

2012. nov. 15. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Guttalax csepp hatásos de én glicerines kúpot ajánlom ha lent, végbélnél van inkább "elakadva". Pár perc alatt kint lesz :)
2012. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyilván hatásos, bár a Stadalax jobb. Mind a kettő 6-8 óra alatt kellene, hogy hasson (tehát lefekvéskor beveszed, felkeléskor mész), de egyénfüggő, barátnőmet inkább kora hajnalban ébreszti és odaköti a wc-re egy jó órára.
2012. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen lent van elakadva, de ugye akkor is hat? Kúpot csak a legvégső esetben szeretnék használni. Irtózom tőle. :S
2012. nov. 15. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!