Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fog ölni? . Az ideg....

Meg fog ölni? . Az ideg. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Most 26 vagyok. Egyszer csak egy este, erős szivdobogásom volt, és kicsit zsibbadt a jobb kezem. Persze megijedtem, azt hittem hogy szivinfartot kaptam, de még nem. Az idegek támadják a szivemet. Azóta is vannak még szivdobogás rohamaim, a psichiáter Xanaxot irt ki. De ez csak elodázza az elkerülhetetlent. Már semmi nem segithet rajtam ? A lábaim is zsibbadoznak, görcsölnek, én úgy gondolom, hogy a szervezetem a lábaimba vezette le az idegeket, de most már a szivemet is támadja, meg feszültséget is érzek a torkomban, mintha fojtogatna. Depis is vagyok, de konkrétan a stressz fog megölni. Van még igy valaki ?Persze meg vannak az okok is, amiért ilyen állapotba kerültem, de ezt fölösleges lenne már taglalni. Mindenesetre nem én tehetek róla. Tehát se drog, se alkohol, se cigi, semmi ilyesmi.

2012. nov. 11. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáterednek nem gyógyszert kellene felírnia meg ilyen baromságokat, hanem elküldeni egy olyan helyre ahol rendesen kezelik a lelki dolgaidat, neked szerintem ilyen terápiákra kellene járnod, minthogy gyógyszerekkel tömjenek, oké hogy ennek pszichés oka van mint kiderült, de szerintem már annyira eldurvulhatott ez nálad hogy szerintem nem ártana egy rendes vizsgálat sem, mert lehet ez már kevés.
2012. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmibe vagyok benne sajna!
2012. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Xanaxal nem sokra mész. Keress egy jó pszichológust, azzal többre mész
2012. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést! Meg kell változtatnod a gondolkodásodat! Foglald el magad és átmenetileg szedd a nyugtatót. Ha nem csillapítod az idegeidet, csak egyre rosszabb lesz. Ha nem akarod a nyugtató adagodat emelni, akkor főzz 1 liter citromfű teát 2 púpos evőkanál citromfűből és ezt iszogasd. Azonnal kezdj el mozogni valamit napi szinten. Magnéziumot is szedjél.
2012. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és még jöhetnek. Szerintem neurológiai okai is vannak. Idáig minden vizsgálati eredményem jó. Vér, ekg, eeg. Mindenkinek megy a zöld kéz , még a hozzászólóknak is.
2012. nov. 11. 18:32
 6/6 A kérdező kommentje:
már iszom a citromfüvet, napi szinten, de eddig mindig görcsöt kapott a gyomrom, ha éhgyomorra ittam gyógyteát. EZ a tapasztalatom, azért irom, hogy más is okuljon belőle. Én többet nem iszok éhgyomorra gyógyteát. Csak evés után.
2012. nov. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!