Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rángatózik...

Miért van az, hogy rángatózik a szemem?

Figyelt kérdés
Tudom,furcsán hangzik,de ezelőtt velem még nem történt ilyen,legalábbis hosszútávú nem.Viszont most már 4 napja szinte folyamatosan rángatózik és nem tudom elmulasztani sehogyan.Azt hallottam,idegi alapú a dolog.Mit tudok tenni ellene?

2012. júl. 17. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
4 napja egyfolytába??? nekem is szokott néha néha pár percig, de nem folyamatosan.
2012. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!Nekem is volt hasonló.Bármilyen hihetetlennek is tűnik, el fog múlni magától..stressz, fáradtság okozza...

Próbáld kicsit többet pihentetni, aludni, nem aggódni.Nem igen mondanak rá más magyarázatot, valóban idegi alapú. Ha nem ritkul azért pár nap múlva, érdemes orvoshoz menned, talán mond vmi vitamint.

2012. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Komment 1. -Igen,4 napja folyamatosan,néha egy fél órára (ha szerencsém van,egy órára( abbahagyja,de aztán kezdődik megint előröl.


Komment 2. -Tényleg el fog múlni?Nem tudok valahogy rásegíteni?Mert a stresszt sajnos nem tudom eltüntetni,viszont az alvással nincs bajom.

2012. júl. 17. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az tűnik logikusnak hogy elmenjek orvoshoz
2012. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsuzsi881 válasza:
Mi lett aztán elmúlt?
2014. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!