Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a lábszagom ellen?

Mit tehetek a lábszagom ellen?

Figyelt kérdés

Tudom volt már pár ilyen kérdés, de konkrétan olyan szaga van a lábamnak mintha kb kutyasz@rba léptem volna... reggel fél 6tól délután 3ig cipőbe vagyok nap mint nap :(


Amit kipróbáltam:

- hintőpor

- valami Oriflames lábspray


de egyik sem használt :(


2012. nov. 7. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
hmm.. van egy olyan kenegető, hogy solutio antisudorica, elég brutális izzadásgátló. hátránya azonban, hogy kiszárítja a bőrt. Egyébként minden reggel megmosod?
2012. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz más spray-kkel is, pl. a schollnak is van, az elég jó.

És nézd meg a cipőd! Ha műbőrben vagyok vagy műszálas zokniban, akkor nekem is rémes levenni, beleizzad, belebüdösödik a lábam, de normális minőségű bőrcipőben, pamutzoknival nincs ilyen gond (mivel ezek szellőznek).

2012. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire eszel fűszeres ételeket, azt nem javasolják. Próbálj meg valamilyen méregtelenitő kúrát, ha általában nem volt büdi a lábad és csak mostanában az. Lehet ilyen is az oka. Ha nem segit a dolog, akkor ez elég nagy gond marad, de talán doki tudna rá mondani valamit.
2012. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress egy lábszagfetisiszta csajt : )))
2012. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, valószínű hogy, beszerzek egy solutio antisudorica-át. igen, este fürdéskor mosom ugye, és reggel amikor felkelek... Sajnos nem vagyok gazdag családból származó, aki megengedheti, hogy 20-30ezer FT-os cipőben mászkáljon, 1x lett véve egy 16.000 FT-os, 1 hónap alatt szét is gyúrtam... viszont szigorúan vékony pamut zoknit használok. lábszagfeszista csajjal még nem igazán találkoztam :)
2012. nov. 7. 22:26
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos a lábszagom mindig is jelen volt, és nem eszek erősen fűszerezett ételeket. ha azt ennék, akkor mindenhol izzadnék, nem csak a lábamon jönne ki.
2012. nov. 7. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Hali! Én voltam az a kis poénos : ) Csak vicceltem! Egyébként a párom lába is nagyon büdi, de ha már elviselhetetlen, akkor elmegy, megmossa, aztán egy ideig nem vészes. Van, hogy vészes, de én igy elfogadtam, szeretem és sokszor már nem is zavar. Ne izgulj, egyébként nem vagy egyedül. Apukám mindig azt szokta mondani, hogy amelyik férfinak nem büdös a lába, a nem is férfi. És ebben van valami! Tapasztalatból tudom : )
2012. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hehe :D akkor én nagyon férfi lehetek :))
2012. nov. 8. 21:25
 9/9 anonim válasza:
Kénytelen vagyok válaszolni, hátha jár még erre valaki. Nagyon egyszerű és nagyon hatékony kezelése a lábnak, nem csak a lábszagra, de szemölcsre, körömgombára is, a meleg sós víz. Só az 1 kg-os zacskó harmada meleg vízbe, amit ki lehet bírni, megkeverni, oldani a sót. Ebben kell áztatni amíg kihűl a víz. Elegendő akár 2-3 alkalommal is. A só nagyon jól gyógyít. ----- Kisebb mennyiségben, a torokra is nagyon jó, 1 mokkáskanál fél dl langyos vízbe, gargalizálni vele. Nem lenyelni! A sós ízt enyhíteni lehet utána egy kevés tiszta vízzel a nyelv közepét enyhén leöblíteni. Nem lenyelni ezt sem!
2015. febr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!