Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok elaludni. Mitől?

Nem tudok elaludni. Mitől?

Figyelt kérdés
Tök mindegy, mikor fekszem le. Ha 10-kor, akkor se, ha hajnali 3-kor, akkor is minimum egy fél óra, mire el tudok aludni. Addig csak fetrengek. Mit tudnék tenni ellene?
2012. nov. 2. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolsz? Ha nem, akkor meg is van a válasz.
2012. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs aki mesét mondjon.
2012. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem sportolok

és eddig eltudtam, eddig kb midegy volt, hogy mikor fekszek le, mert eltudtam normálisan, de már vagy 2 hete nem

2012. nov. 2. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor kezdjél el sportolni. Biztosítani tudlak,hogy este 10 kor hulla fáradt leszel és fogsz tudni aludni.
2012. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Depresszió.

El kellene mennem orvoshoz, de nem megy. Nem akarok gyógyszert szedni, egy nyugodt világra lenne szükségem. Ha alszok, jár a kezem, ujjaim, lábam. Remeg. Iskola is eléggé tönkretesz. Túl sokat akarok, de erőm nem nagyon van. Eddig csak nyelvből meg kémiából van 5 rosszabb jegyem, ezeket soha nem is tudtam, de eddig 5-ös voltam. (most 9. vagyok) Nincs kedvem tanulni. Ha nekiülök, elmegy az életkedvem, legszivesebben kimennék a határba és elbújnék a világ elől. De nem tudtam, hogy a depressziónak ez is tünete. Nem akarok gyógyszereket szedni, pszichológushoz se járni. De lehet, hogy kell. Ha el lehetne titkolni mindenki elől, főleg szülők elől esetleg. De jelenleg nincs is háziorvos (meghalt szegény, pedig nagyon rendes volt mindenkivel, hirtelen rosszul lett és vége...) helyettesítő meg egy állat, várok, hátha lesz egy normális, akivel tudnék beszélni. Pl jelenleg ha behunynám a szemem már aludnék is. Úgyhogy teljesen magam alatt vagyok, nem tudom mit tegyek...

2012. nov. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!