Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás lehetek a tejterméke...

Allergiás lehetek a tejtermékekre? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már pár napja észrevettem magamon,hogy ki ütések van a lábaimon. Én először azt hittem,hogy ezek csak szúnyog csípések de sajnos nem.

Sok tejterméket ettem az elmúlt pár napban és ezért gondolok erre.

Szerintetek is az lehet amire én gondolok vagy más áll a probléma hátterében????


2012. nov. 2. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Orvos tud megfelelő allergiavizsgálatot végezni (ez a biztos), vagy tudsz kísérletezni: nem eszel 2 hétig semmilyen tejterméket, és elmúlnak-e, aztán ellenpróba: elkezded enni, és visszajönnek-e? De ha hiszel benne, hogy allergiás vagy, akkor pszichésen is tudod ezt produkálni, pedig nem is vagy beteg igazából. Szóval az allergiavizsgálat a biztos út. Amúgy lehetsz más ételre is allergiás, vagy szerencsés esetben csak a tejcukorra érzékeny, a tejfehérjére nem.
2012. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát pszichés nem produkálom ez már biztos! :D

Egyébként azért gondoltam az allergiára,mert sok mindenre vagyok allergiás...:(

Hát tesom,hogy nincs nagy bajom!:D

Azért köszi a gyors válaszod!:D

2012. nov. 2. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A kiütéseken középen van szúrtcsatorna?

Ha tejtől jött volna ki szerintem az egész testeden lenne kiütés. Ekzéma szokott csak a térdhajlatra lokalizálódni az igaz, de az csak a hajlatra

2012. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. komentelő:Van de nem mindegyiken. A hajlatokban ilyen ki ütés nincs szerencsére!:D
2012. nov. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!