Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfáztam szerintem. Milyen...

Felfáztam szerintem. Milyen orvoshoz kell ezzel menni?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a tudatlanságomért, csak (hálistennek) nagyon ritkán járok orvoshoz. :)

Szerda reggel óta betétet hordok mert egy ilyen csík alakú pisi folt jelenik meg a bugyimon :S Állandóan olyan érzésem van mintha nagyon kéne pisilnem, de ha elmegyek alig jön, csak csöpög (ja és csípő érzésem van közben). Eddig nem hordtam kabátot, meg sálat ilyeneket, hanem csak egy lengébb dzsekiben jártam suliba, ráadásul múltkor esőben mentem haza mert otthonhagytam az esernyőt szóval szerintem 100% hogy felfáztam.

Háziorvoshoz kell ezzel menni? És mit fog adni valószínűleg?

16/L


2012. okt. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, és első körben valószínűleg labor beutalót fogsz kapni, és majd annak alapján gyógyszert.
2012. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos,és ad gyógyszert,lehet csináltat egy labort is
2012. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ugye nem volt szex, mert akkor a fiút is kezelni kell!

Amúgy a vizeletedet a háziorvos is meg tudja vizsgálni és antibiotikumot ad, ha hólyaghurutod van.

Ha az első mondatomra igen a válasz akkor mindketten menjetek el az urológushoz. Nem kell beutaló hozzá, csak időpontot kell kérni.

2012. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Urológiára kell menned, (ha kell beutaló, akkor előbb háziorvoshoz). Ne aggódj, csak elküld vizeletvizsgálatra.
2012. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem szexeltem!


Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 27. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább urológiára menj.
2012. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!