Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a rendszeres...

Mi okozhatja a rendszeres fejfájást?

Figyelt kérdés
Rendszeren fáj a fejem. Ha beveszek egy algopirint attól elmúlik,de csak ha lepihenek kicsit. Gondoltam lehet attól fáj mert nem vagyok kipihent. Éjjelente jó ideje nem tudok aludni,ha otthon vagy páromnál alszom egész éjjel forgolódok,nem tudok aludni,az ágy,a párnák,minden kényelmetlen. Nem tudom mi lenne a megoldás erre.
2012. okt. 22. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
leht hogy a magas vèrnyomàs, ha van lehetõsèged mèresd rednszeresen mert lehet az okozza, nekem a migrènt az okozta
2012. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itthon van digitális vérnyomásmérőnk,sajnos elengedhetetlen itthon,mert anyumnak mindig magas,nevelőapámnak pedig alacsony szokott lenni. Van hogy nekem is megnézzük,de eddig mindig jó volt,nem volt gond.
2012. okt. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!