Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat rendszeres fejfájás...

Mi okozhat rendszeres fejfájást, szédülést, hányingert?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől régóta (legalább 1-1,5 éve) hallom, hogy gyakran fáj a feje, reggelente szédül, hányingere van. Ez nem mindennapos, időszakos inkább, van amikor hónapokig nincs ilyen baja, de már most 2 hete minden este fáj a feje, és a többi tünet is jelentkezik. Orvosról orvosra jár, mindenféle kivizsgálást végeztek már rajta, de egy orvos sem tudott még neki mit mondani. Mi lehet a baja?
2009. nov. 10. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de komolyan gondolod, hogy mi tudni fogjuk mi a baja, ha több orvos leletek alapján sem tudja?

Vagy csak találgassunk?

Rendben. Szerintem vagy terhes, vagy másnapos.

2009. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vashiány, vérnyomásproblémák. Bár gyanítom ezekre fény derült volna kivizsgáláson.
2009. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nő-e vagy férfi az illető? Vérnyomását gondolom nézték. Lehet pszichés is az oka a bajának, ha nem találnak semmit. Nem tudom, milyen orvosoknál járt?
2009. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pszichés eredetű!Valami nincs rendben a családban, vagy a suliban, vagy a munkahelyen, ezért így jön ki rajta!
2009. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Egyébként nő. Terhes nem lehet, másfél éve valószínű észrevettük volna... És vérvételen is volt az elmúlt héten, ott is kiderült volna.
2009. nov. 10. 14:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nemtudom milyen dokiknál volt, de vizsgáltak vért, vizeletet többször, szemorvoshoz is küldték, de még nem tudott elmenni...
2009. nov. 10. 14:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Migrén( nem tom h kellí írni), anyukámnál midnen hónapban jelentkezik lergalább eygszer de azt mondták az orvosok h van akinek midnennap , szal előfordulhta h nála is ez a helyzet.
2009. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Migrén a legvalószínűbb.
2009. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem nő-e vagy férfi, mert lehet hormonális oka is, nem a terhességre gondoltam. Nekem havonta terhességi tüneteim vannak egyébként mielőtt megjön, szédülés ájulásig, hányinger fejfájás minden ami kell. De nekem ez csak pár nap, nem hetek. Ne hagyja magát, járjon utána, akár a 10. orvoshoz is menjen el!
2009. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A migrén szerintem elég jól beazonosítható. Ha ennek ellenére egy orvos sem azonosította annak, lehet még limitált pánikbetegség. Azt nem fogja kimutatni semmilyen vérvétel, meg EKG stb.
2009. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!