Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrgyógyász fel tudna írni...

A bőrgyógyász fel tudna írni valami kenőcsöt vagy akármit mitesszerek eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Előre mondom: NEM kérek olyan válaszokat, hogy menjek el kozmetikushoz.

Itthon már mindennel próbálkoztam, különböző "mitesszer eltávolító" tonikok, arcradír, nyomkodás. Ja és ha számít, előtte fél óráig gőzöltem az arcomat, de még így sem tudtam se kinyomni, se semmi.

Ráadásul én nem csak 1-2 mitesszerről beszélek, hanem úgy a hasamra ütve, szerintem nem lenne túlzás azt mondanom, hogy az arcomon összesen kb 200 mitesszer lehet. Az egész orrom, orrtövem tele van vele, az orrom mellett, a homlokomon, mindenhol. Ha bőrgyógyászhoz mennék, nem tudna felírni valami krémet vagy akármit, ami eltünteti ezeket?

15l


2012. okt. 16. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor én meg előre mondom, hogy eltüntetni nem lehet öket. Ki lehet tisztitani de mindig ujra fognak termelődni. Mindenkinek van és lesz is. Érdemes kitisztítani mivel különben gyakran begyullad. Ja és nincs az a miteszeres bőr amit ne lehetne kitisztítani. Tudod nem véletlenül tanuljunk több évig a szakmát, a gőzölésen kívűl vannak más módszerek is amivel felpuhítjuk a bőrt annál akinek nehezen ürülő zárt pórusú a bőre. Ez a ritkább, nagyon a valószínűsége annak hogy nem szakszerűen nyomod, ami természetesen érthető mivel nem vagy kozmetikus. Az lehet hogy a korod miatt most nagyobbna még a miteszerek, majd ha befejeződött a hormonális változás akkor javulhat. De eltüntetni teljesen nem lehet...
2012. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és a bőrgyógyász még a pattanásos bőt is kozmetikushoz küldi, nem hogy a miteszereset....
2012. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ági8405: Köszönöm :)

És a gőzölésen kívül mivel lehet még felpuhítani?

2012. okt. 16. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyszerrel, de az nem otthoni használatra van, hanem kozmetikus szakemberek keverik ki és ők használhatják ez nem otthoni kenegetésre van mivel vegyszer.
2012. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja :O
2012. okt. 16. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Akneroxid gélt. Patikában kapható.
2012. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És kb. mennyibe kerül?
2012. okt. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!