Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan számoljak le végleg a...

Hogyan számoljak le végleg a pattanásokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már fent, de ahogy észrevettem igazából mindenkinek egyéni megoldás szükséges.

Tehát, sajnos 4 éve jelent problémát számomra, hogy rengeteg pattanás van az arcomon, vagyis 14 éves korom óta. Egyrészt nem valami szép látvány, másrészt pedig rengeteg lelki problémát is okoz. Azóta szinte már mindent kipróbáltam. Jártam kozmetikushoz, valamennyit javított, de mégse voltam megelégedve. Ezután jöttek a különböző krémek stb. Ezekkel sem sikerült átütő sikert elérnem. 2 éve elmentem bőrgyógyászhoz, aki minden vizsgálat nélkül felírt Roaccutant. 1 évig szedtem, talán ez hozta a legfeltűnőbb eredményt, sokkal jobb lett tőle az arcbőröm. Viszont a káros mellékhatások miatt inkább mellőzném ezt. Mostanra pedig elkezdtek kiújulni. 2 hét alatt nagyon sok jött és nem tudom, hogy miért. Napi 1,5l vizet iszok és gyümölcsöt is eszek, mellőzöm a zsíros ételeket és rendszeresen tisztítom az arcomat, de úgy tűnik, hogy ez sem elég.

Jelenleg reménytelenül állok a helyzet előtt, mivel reméltem hogy 18 éves koromra már túlesek ezen, de mégsem így lett.

A válaszokat előre is köszönöm.

F/18


2012. okt. 11. 21:37
 1/1 Liz Lee válasza:
fogkrém
2012. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!