Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a vállam? Mit tudok...

Miért fáj a vállam? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
14 éves koromtól 19-ig súlyzós edzést csináltam, a vége felé már eléggé fájt a jobb vállam.21 éves koromig nem csináltam semmit így nem is fájt,majd elkezdtem megint kondizni és küzdősportolni is.Kettő évig nem is volt probléma de most megint el kezdett fájni mindkettő! Pontosan nem is az izom fáj hanem a vállcsontjaim szerintem. Olyan mintha besavasodna az izom csak ez sokkal erősebb és enyhén zsibbadnak a karjaim még akkor is ha csak lógatom.Mitől lehet és mit tudok ellene tenni? 24/F

2012. okt. 1. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz fog is okozhat vállfájdalmat. Nincs rossz fogad?
2012. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De van egy amit kiütöttek de a gyökere még bent van. De amikor évekkel ezelött elkezdett fájni akkor még nem volt egy se.
2012. okt. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!