Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapja bevan gyulladva a...

Egy hónapja bevan gyulladva a fülem, az orvos nemtud vele mit csinálni?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál 4 szer. használtam 2 féle fülcseppet és gyulladás csökkwntöt is kaptam bele minden alkalommal.


Lehet komolyabb bajom is ebből hogy nem gyógyul meg?



2012. szept. 20. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnal jartal? Nincs olyan, hogy egy fulesz szakember nem tudd ezzel mit kezdeni, mivel feladata a gyogyitas! Ez azt jelenti, hogy mashol kell keresni az okozojat, menj el fogaszatra, keszitsenek rontgent!
2012. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
orrfülgégészeten voltam.
2012. szept. 20. 09:56
 3/7 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló esetem. Csak én tűrtem-tűrtem neki, egészen addig, amíg perforálódott a dobhártyám, és járhattam lézeres fülműtétre 2-3 hónapig. Nem akarlak megijeszteni, eszemben sincs, csak arra próbálom felhívni a figyelmed, hogy mindenképpen járj utána, ha szükséges, keress meg egy másik szakorvost, hátha ő már gyakrabban találkozott hasonló esettel, mint a tied. Így van esély rá, hogy hatékonyabban tudja kezelni a problémád.


Sikeres gyógyulást kívánok :)

2012. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld meg a teafaolajat (lehet higítatlanul használni kívülről a fültő alatt nyaknál bekenni, és közben azért érdemes lenne felkeresned a Szent Imre kórházban rendel Budapesten Muraközi dr.-nő. Szuper doki.
2012. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Klinikákra mentem mert ott vannak jó dokik. Nekem 1 hétig valami gyógyszeres gézcsíkot tömtek a fülembe, mert csúnyán be volt gyulladva.
2012. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Gézcsíkot énis kaptam...
2012. szept. 20. 10:45
 7/7 anonim válasza:
Szia! Esetleg az Ezüst forrásoldatot próbáltad már? Nekem is volt nagyon durván begyulladva a fülem, és csepegtettem bele félóránként kb. és sokkal jobb lett már egy órával később és a gyulladást is lehúzta 1-2 nap alatt!! Próbáld ki, segíthetek beszerezni ha gondolod! Jobbulást!!
2012. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!