Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak nagy csomós...

Mitől vannak nagy csomós pattanásaim?

Figyelt kérdés
Üdv! 18 éves lány vagyok. A hátamon 1-2 db mélyen a bőröm alatt összecsomósodotj pattanás van. Az arcomon is mindig kijön egy, és valahogy mindig más helyen. Nagyon sok idő mire vissza húzódik. Soha nem tör felszínre, tehát nem gennyes, vagy vérző. Mélyen a bőrőm alatt van, csak a hatalmas csomó látszik. A bőrgyógyász felírt rá arcszeszt meg antibiotikumot. Hallottam, hogy utalhat egésztési gondokra. Talán aggódnom kéne? Mi a teendő, milyen orvos vizsgálna meg nem csak felületesen mint a bőrgyógyász?
2012. szept. 24. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet,h fogászatra is kéne menned,a rossz fog sok mindennek a gócpontja
2012. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a fogszabályzóm miatt rendszeresen járok fogászatra
2012. szept. 24. 23:09
 3/5 anonim válasza:
Én is hasonló cipõben jártam évekig... Elmentem egy nagyon jó kozmetikushoz, felszúrta, és kitisztította. Ezt fél év alatt 3X eljátszottam, mostanra lekopogom, már nem tellik vissza. Van akinek ilyen a bõre, sajna ez van..
2012. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fájdalmas?
2012. szept. 24. 23:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyit kellett érte fizetni?
2012. szept. 24. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!