Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek már a pattanásaim...

Mit tegyek már a pattanásaim ellen?

Figyelt kérdés
1,1-5 éve küszködök velük.Minden hónapban járok kozmetikushoz,tini kezelésre,mindenféle krémet ( clean&clear , minden félét,amit a kozmetikusom javasolt) próbáltam már.Mit csináljak már az arcommal? Semmire nem reagál.És már nagyon unom.Félek megjelenni új ismerősök előtt.Egyszerűen undorodom magamtól.Légyszíves ajánljatok valamit,ami nektek használt.Köszönöm szépen. 14/L
2012. szept. 15. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a várakozás váét be, ez egy ilyen időszak volt. Aztán amikor elkezdtem felnőtt lenni lett barátnőm.. elmúlt.
2012. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én már nem bírok várni..
2012. szept. 15. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kozmetikus, bőrgyógyász és polarizált fény. Polarizált fényt a sima napon, tóparton, lámpából szerezhetsz, lámpából elég napi 2-3 alkalommal 20mp. Én egy monitorból kivettem a polár szűrőt és egy ledes asztali lámpára rátettem. A párom rendszeresen használja mert a kutyánk összeugrálja a lábát és bekékül. Ezek egy két nap alatt eltűnnek, pedig egyébként hetekig ott fogyel a kék aztán fekete tappancsnyom.)
2012. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy fél kanál tej és egy kis élesztő és vatta koronggal kend fel és 25-30 perc múlva jéghideg vízzel mosd le és utánna jobb ha krémmel bekened mert nagyon büdös
2012. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!