Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki ilyenkor...

Normális, ha valaki ilyenkor influenzás szeptember elején/közepén, amikor még nyári az időjárás?

Figyelt kérdés
Most hallottam h az egyik focista ezért nem volt ma edzésen. Szerintetek ez normális? Esetleg gyenge a szervezet vagy mi?

2012. szept. 10. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
40 fokba is meg lehet fázni. Tipikusan mindig nyáron vagyok megfázva (megfázás és nem allergia!), mert olyankor a franc se hinné, hogy a legkisebb huzat csinálja a legnagyobb bajt.
2012. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem voltál sokat légkondis helyen? Mert az kiszárítja a nyálkahártyát, és könnyebben megtapadnak rajta a bacik.

Vagy elkaptad valakitől. A lányom volt gólyatáborban, és betegen jött haza, azt mondta, ott szépen ráragasztották egymásra, taknyos lett mind.

2012. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én szombaton jöttem meg osztálykirándulásról. 3-4 ember elkezdett egy vírust terjeszteni és a fél osztálynak hányingere van vagy fáj a feje/torka. Szóval teljesen normális.
2012. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha, csak amikor én kiírtam akkor volt 30 fok, most hétvégén meg nem és előtte meg hideg volt tehát
2012. szept. 17. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán olvasd el az első hozzászólást is.
2012. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!