Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos nincs más lehetőségem,...

Sajnos nincs más lehetőségem, mit szedjek? Ilyen étkezésre gondoltam, de tudom hogy ez nem elég?

Figyelt kérdés

hétfőtől jön az iskola, megváltozik a napirendem

reggel fél 6kor kelek 4ig suli, hazaérek fél 5re, utána házimunka, majd tanulás 8 fél 9ig, utána 1 órűs alvás majd 10-hajnali 6 ig éjszakai árufeltöltés

mit szedjek hogy bírjam a strapát mindenhol

próbálok sok sok gyümölcsöt, zöldségt, teljes értékű gabonát, olajos magvakat, rizs, krumplit, tojást, húst, tejtermékeket, a nap folyamán meleg, rendes ételt enni, ami nem tudom mikor lesz, emellett hízni se szeretnék, de kell az energia mert különben elájulok és nem tudok dolgozni se


2012. aug. 29. 20:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre próbáld úgy intézni, hogy napi 5 óra alvás meglegyen. Az a nagyon minimum. Anélkül se szellemileg, se fizikailag nem leszel képes teljesíteni.
2012. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!