Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos nincs más lehetőségem,...

Sajnos nincs más lehetőségem, mit szedjek? Ilyen étkezésre gondoltam, de tudom hogy ez nem elég?

Figyelt kérdés

hétfőtől jön az iskola, megváltozik a napirendem

reggel fél 6kor kelek 4ig suli, hazaérek fél 5re, utána házimunka, majd tanulás 8 fél 9ig, utána 1 órűs alvás majd 10-hajnali 6 ig éjszakai árufeltöltés

mit szedjek hogy bírjam a strapát mindenhol

próbálok sok sok gyümölcsöt, zöldségt, teljes értékű gabonát, olajos magvakat, rizs, krumplit, tojást, húst, tejtermékeket, a nap folyamán meleg, rendes ételt enni, ami nem tudom mikor lesz, emellett hízni se szeretnék, de kell az energia mert különben elájulok és nem tudok dolgozni se


2012. aug. 29. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt az 1 órás alvást te sem gondoltad komolyan ugye? Most ha egy napot előfordul koffein azt csókolom, ha hosszú távon gondoltad ez egyszerűen nem fog menni, bele fogsz betegedni, a mentális egészséged is tönkre fog menni, és nincs az az étrend vagy bogyó amivel ezt bírni lehetne.
2012. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napi egy óra alvás nem elég. Tök mindegy, mit eszel, nem lesz több energiád. Egyszerűen lehetetlen.
2012. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-3 honap alatt kifogsz dolni, ezt egy normalis, felnott sem birna ki, te pedig ffiatal vagy, s nincs az a bogyo, amivel ezt ember kibirna! Kimerulni fogsz, erre kell szamitanod, miert kell dolgoznod ejszaka? Nem biztos, hogy muszaj ezt igy csinalnod, most talan csabit a penz, de hidd el, hogy nem fogod birni, de probald meg!
2012. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

nem tudom máshogy megoldani délelött tanulok, így csak éjszaka tudok munkát vállalni ami az egyik hipermartben árufeltöltés lesz

anyukám rokkantnyugdíjas apukám munkanélküli

segítségre nem számírhatunk, nem bírunk megélni, és jön a tél is, ha nem tdok munkát vállalni nem tudjuk fizetni a sámlákat

szerencsére zöldséget, gyümölcsöt mi termelünk, rengeteg szőlő, alma, szilva van, volt egy csomó málna, meggy ezekből raktunk el lekvárokat, fagyasztva stb, van sok paradicsom, paprika ezekből tettünk el lecsót, levet már újságpípírba is csomagoltunk paprikát, tojást azt kapunk olcsóbban, van diófánk, meg szoktunk menni gyűjteno mogyorót is ezek nasinak, meg kapunk tejet, kakaót és kenyeret is, ezért az étkezés nagyjából megoldba a fűtést meg a számlákat kell megoldanom muszáj

2012. aug. 29. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Le a kalappal előtted, hogy segíteni akarsz, de ez képtelenség, amit tervezel. Esetleg arra nincs lehetőség, hogy halassz a suliban, és dolgozhass átmenetileg suli helyett? Vagy olyan munkát találni ami mondjuk "csak" a hétvégéidet emésztené fel? Tudom könnyű mondani, de nincs jobb ötletem, és nekem is az a véleményem, hogy így nem fogod bírni a tempót
2012. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg megértem, hogy nem könnyű a helyzet, de ezt fizikailag LEHETETLEN tartani. Minden suliban van valamilyen szakember, akik a diákok szociális helyzetével foglalkozik, nála érdeklődj, hogy még milyen támogatásokat kérhettek az önkormányzattól, akár közgyógy kártyát, vagy bejelenteni téged házi ápolásra, vagy akármi. Munkát is inkább szövetkezetekben nézz, mégiscsak kicsit rugalmasabban állnak a diákokhoz. Vagy ahogy írták, talán halassz ha tudsz, de ez így...
2012. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha a házimunka és a tanulás helyett aludnál? Ennyi alvás mellett hiába ülsz a könyv fölött, nem fogsz tudni tanulni, Inkább próbáld meg órán kettesre-hármasra megjegyezni az anyagot. Szüleid meg megértik, hogy nem végzel házimunkát, ha este dolgozol. Inkább aludj, azzal is nehéz lesz, de legalább nem lehetetlen.
2012. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod

nem tudok halasztani, 23éves vagyok

muszáj házimunkát végeznem, anyukám beteg, nem tudja elvégezni, apukám meg munkanélküli, próbál alkalmi munkákat végezni, de ő sincs jól, amit kapunk segélyt azt viszik is a gyógyszerek árai

nem tudunk mit tenni, muszáj ezt nekem megoldanom, eddig ők segítettek nekem, becsülettel felneveltek, most rajtam a sor még az egészségem árán is

2012. aug. 30. 08:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a házimunkában akkor is besegíthetnének, főleg az apukád. Nem mindig dolgozik, igaz? Figyelj, aludnod akkor is kell, különben nem fogod tudni elvégezni az iskolát. Öt óra a minimum, főleg ha dolgozol is.
2012. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

apukámnak mot volt epeköve, és a lábával is gond volt, van ezért ő most nem tud se emelgetni, se hajolni

emellett viszér, magasvérnyomás stb

de most úgy beszéltük meg hogy a mosogatás, mosás az övék, én nekem a kerti munka, felmosás maradt

2012. aug. 31. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!