Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek Valami baj lehet térdemm...

Presy kérdése:

Félek Valami baj lehet térdemmel. Munkaközben erőssen bevágtam gugoláskor néha fájdogál . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem hátha augusztus 20 előtt ír vki vmi okosat. :) Tegnap munka közben a térdkalácsomra ütötem egy erős padlólapot.Nem fejtem ki miért elszurtam , bamba voltam:). Nagyon fájt térdem de nem foglalkoztam vele mert gondoltam csak bevágtam és semmi több. Este már bnőmhöz is a séta le ami 1km is sok volt . Reggel ugy keltem hogy szorul fáj. Ma egésznap gugoltam rosszul fordultam fájt ha hozzá értem szintugy . Nem tudom mi lehet baj porc vált volna el bár most kicsit jobb de nem is erőltetem. agusztus 21 -én megnézetetem ha fáj ha nem akkor hanyagolom . Szerintetek?

2012. aug. 18. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

csak 2 hibát követtél el


1 nem jelentetted a munkahelyeden jegyzőkönyvvel, hogy baleset ért

2 nem mentél orvoshoz



szerintem, menj el a baleseti sebészetre!

2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz.Balesetire.Legalább megröntgenezik, ha más nem is.A térd elég kényes dolog.Addig is, szerintem egy borogatás nem árthat.
2012. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket a gyors válaszokat az első komentelőnők igazad van csak az én hanyagságom oka hogy nem vettem komolyan . Azóta nem igazán fáj pihentetem 20 án majd fürdőbe jól kiásztatom aztán kedden megyek is vele sztem baleseti :) köszi a tippet 2 . ik kommentelőnek is
2012. aug. 19. 12:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!