Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok? 11/L

Túlsúlyos vagyok? 11/L

Figyelt kérdés
156 cm, és 48 kg. :( :( A combomon, csípőmön és a hasamon van felesleg, főleg a combomon.Futni szeretnék, de hamar elkezd fájni a lábam.Amúgy sokat biciklizek, de szeretek enni is.:/ De van amikor nem eszek meg semmit, hiába vagyok éhes, inkább nem eszek, mert nem akarok hízni.Apa azt mondta, hogy kórházba kerülök, ha nem eszek normálisan, és anorexiás leszek.Na én ezen nagyot nevetek, mert én világéletemben husisabb lány voltam, szóval biztos nem leszek anorexiás.Ha ránézek az osztálytársamra, akinek tavaly még kockás hasa volt, elfog, az irigység, mert ő 40 kg, én meg majdnem 50.:/ Tippek, ötletek, hogy hogyan fogyjak le?
2012. aug. 9. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A natúr joghurtba tegyél egy kis mézet egy evőkanál túrót, egy kis citromlevet, meg apró darabokban egy darab háztartási kekszet. Máris megkaptad a kedvenc joghurtod, csak fele annyi cukorral.

Egyébként nem vagy kövér. Vélhetően fogsz még nőni, akkor teljesen helyre fog állni a testalkatod. Inkább sportolj sokat, hogy a bőröd és az izmaid feszesek legyenek, de még véletlenül se koplalj, mert az, bármilyen furcsa is, de mindig hízáshoz vezet. Sokszor egyél keveset. De egyél!

2012. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! (:
2012. aug. 9. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!