Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok? 11/L

Túlsúlyos vagyok? 11/L

Figyelt kérdés
156 cm, és 48 kg. :( :( A combomon, csípőmön és a hasamon van felesleg, főleg a combomon.Futni szeretnék, de hamar elkezd fájni a lábam.Amúgy sokat biciklizek, de szeretek enni is.:/ De van amikor nem eszek meg semmit, hiába vagyok éhes, inkább nem eszek, mert nem akarok hízni.Apa azt mondta, hogy kórházba kerülök, ha nem eszek normálisan, és anorexiás leszek.Na én ezen nagyot nevetek, mert én világéletemben husisabb lány voltam, szóval biztos nem leszek anorexiás.Ha ránézek az osztálytársamra, akinek tavaly még kockás hasa volt, elfog, az irigység, mert ő 40 kg, én meg majdnem 50.:/ Tippek, ötletek, hogy hogyan fogyjak le?
2012. aug. 9. 11:48
1 2
 1/12 Lora1328 válasza:
Nem... étkezz egészségesen. Nem muszáj sportolni. Ha szeretnél inkább táncolj. Egyébként mit szoktál enni?
2012. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már anorexiás vagy...
2012. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szia! én is túlsúllyal küzdök (egy jó 10 kilóval), csak 9 évvel idősebb vagyok nálad, és egyvalamire már rájöttem :) az elől deszka hátul léc lányok nem szépek. igenis az a szép, ha, ahogy barátom fogalmazott, egy lányon van mit fogni. ha van melled, feneked, normális vastagságú combod, akkor az sokkal jobban néz ki, mint egy deszka, akinek semmije sincsen. én azért várnék a fogyókúrázással a helyedben egy pár évet, mert 11 éves korban kezd kialakulni az alakod, szélesedik a csípőd, nő a melled, és ez bizony rátesz a kilókra. de sose a kilókat nézd, hanem nézz a tükörbe és mosolyogj. 11 évesen még kislány vagy, serdülsz, nősz (tehát a felesleg szépen elkezd eloszlani oda, ahova mennie kell), változik az ízlésvilágod. jártál olaszországban? azt mondják, az olasz nők szépek. én pont a nyáron voltam, és egy olasz nőt nem láttam, akin legalább 5 kiló ne lett volna. mint említettem rajtam sincs kevés, és nem túlzok, 5 pasi próbálkozott be nálam a strandon 24 órán belül, ahol még a ruha sem takart sokat a "problémás" részekből. a barátom pedig egyenesen megtiltotta, hogy fogyókúrázzak. ami fontos, hogy az édességeket teljesen zárd ki az étrendedből és a cukros italokat is. igyál vizet, vagy limonádét (édesítővel). ha naponta háromszor eszel, este keveset, és a kenyeret is elhagyod, akkor hidd el, pár héten belül jól fogod magad érezni. ne akard, hogy a pasik azért forduljanak meg utánad az utcán, hogy "úú de randa anorexiás tyúk". de nna, 11 éves vagy :) ha nem gurulsz el, akkor jól nézel ki.
2012. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mit eszek? Inni szörpöt iszok (tudom, hogy cukros.), anya most lasagnat sütött (ez zsíros, tudom). Vasárnapi ebéd általában valami sült hús rizzsel és krumplival, vagy pörkölt, de valamikor sajtos -tejszínes csirkemell van.Ezekből eszek.Ha eszek szendvicset (zsömle, vaj, téliszalámi), akkor eszek hozzá paradicsomot.


Második válaszoló: Miért lennék anorexiás? Nem vagyok 30 kg, csak kissé túlsúlyosnak érzem magam.Nem fogyózom, a napi adagom nem egy darab alma, szóval nem vagyok anorexiás.

2012. aug. 9. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
" De van amikor nem eszek meg semmit, hiába vagyok éhes, inkább nem eszek, mert nem akarok hízni." Így kezdődik az anorexia...
2012. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem, még soha nem jártam külföldön.:)

Amúgy tudom, hogy szebb a telt alkat, mint a csontos alkat (legalábbis nekem), de nem a combom vastagsága a baj, hanem hogy a legtöbb része háj.:/A hasam nem tűnik olyan nagynak, de ha leülök, mindenhol hájhurkák.


Ilyen alakot akarok,mint a képen:

[link]

2012. aug. 9. 12:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de nem mindig csinálom azt, hogy nem eszek.Csak nem akarok olyan sorsra jutni, mint az egyik barátnőm, aki gyönyörű, de az alkata már nem tetszik.Ő 50 kg.Mondjuk, ha belegondolok akkor még nőni fog, és nem fog ducinak kinézni.Na, de légyszi ne az "anorexiás vagy, meghalsz" válaszok jöjjenek.:)
2012. aug. 9. 12:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy még a sportolóknak is gyűrődik a "háj", ha leülnek.
2012. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké.:) Akkor majd ha elkezdek nőni, jobban elfog oszlani rajtam a súly, ugye? :) Remélem igen, és remélem tudom tartani ezt a súlyt.
2012. aug. 9. 12:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Édességek közül a joghurt a kedvencem, rákattantam erre a citromos túrótorta ízűre.Csoki helyett ezt eszem, bár ez se egészséges annyira.A natúr joghurtot meg utálom, fúj.:/
2012. aug. 9. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!