Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok?

Túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés
nos 14 leszek novemberbe fiú vagyok és.....174-5 cmnek sok a 93 kg? :/ sokan mondják nem látszik meg rajtam de...sok? nagyon?
2012. júl. 11. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 193centivel vagyok ennyi. döntsd el magad
2012. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] kb ennyire
2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen elég soknak számít...én úgy tudom h úgy lehet megállapítani h túlsúlyos vagy-e h a magasságodból 110-et levonsz és annyi kg a magasságodhoz ideális testsúly... én kb 173cm vagyok és kb 67-68 kg és elvileg nekem 63-65 az ideális én így tudom... ja am 22/f vagyok szóvaé ne sértődj meg de rajtad szerintem van vagy 25 kg ami túlsúly de fiatal vagy még nagyon szóval nőni is fogsz még meg hát sportolni kell és akkor alakul ez még...
2012. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
második kommentelőnek: szórakozz anyuddal biztos ő néz ki így mint egy boomer :) és nem kéne viccelődni mert lehet pont te fogsz lenni iylen...vagy visszakapod a gyerekedbe vagy akárkibe...úgyhogy mondom szórakozz anyáddal :)
2012. júl. 12. 12:48
 5/6 A kérdező kommentje:
és még valami a második kommentelőnek: te idióta nem mondtam a kérdésemben hogy kevesebbnek nézek ki? :) szóval jobb lenne gondolkodni mielött válaszolsz te degenerált ostoba :)
2012. júl. 12. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
2. kommentelő betrollingolt xd
2012. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!