Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koponyámnál baloldalon a lágy...

Koponyámnál baloldalon a lágy részen (nem a halántéknál, picit feljebb) fáj, ha megnyomom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem észre. Azt hittem, beütöttem, csak nem emlékszem rá, de hát szerintem akkor már elmúlt volna. Talán picivel kevésbé fáj, de lehet, hogy én nem merem jobban megnyomni. Megnéztem az agydaganat tüneteit, de ilyesmi egyáltalán nincs köztük. Egyéb panaszom meg nincs. Lehet, hogy ráhúzódott valami?
2012. aug. 2. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, agydaganat, mi a fenének nyomkodod a fejed?

Jó erősen nyomd meg az orrnyerged fölötti részt a két szemed között, attól még el is ájulhatsz, simán csak hipochonder vagy.

2012. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy agydaganat, annak egészen más a tünete. Lehet hogy huzatban voltál.
2012. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem nyomkodtam erősen-.- múlt héten fájt a fejem kicsit, és elkezdtem maszírozni a halántékom körül, mert az olynakor jól esik. és akkor éreztem. ha a nyomásból fakadna a dolog, a másik oldalon is fájna, de ott rendben van minden. csak aggaszt, mert ilyen nagyon hülye fájdalom, és nemigen múlik. jó, tudom, hogy az agydaganatnak egészen más tünetei vannak, csak... mindig ez jut eszembe, amikor nem tudom miért fáj a fejem. ez nálam ilyen paranoia dolog:) remélem, elmúlik.
2012. aug. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!