Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lágy a székletem, és...

Mitől lágy a székletem, és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve fokozatosan egyre lágyabb lett a székletem, és gyakrabban is kell wc-re járnom. Nem tudom mitől lett ez, de jó lenne ha újra a régi lehetne a helyzet.
2011. jún. 3. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A regi helyzet alatt mit ertesz? Es mi az hogy lagy?

Nezd, ahelyett, hogy reszletezned, inkabb leirom mi az egeszseges, normalis:

Naponta minimum egyszer, de nagyobb etkezesek utan akar 2x is lehet nagywczni. Sot, en miutan csinaltam egy tisztito kurat es elkezdtem egeszsegesen enni, naponta 3x mentem. A kaki inkabb lagy legyen mint kokemeny.

Az is lehet, h nem eszel eleg rostot.

2011. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Figyu.Én 4 éve vagyok így 1 éve voltam először orvosnál meg kórházban. Ne hidd el hogy ez normális.Én is sokat vártam mire észbe kaptam h ez nem múlik magától.Bajod lehet belőle később.Sok minden okozhatja.Menj orvoshoz feltétlenül.De addig menj amíg nem mondanak valami biztosat,ne hagyd így a dolgot.Így később nem fogsz tudni teljes életet élni.
2011. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Az első válaszolónak annyit,hogy meséld el ezt egy gasztroenterológusnak,hogy nagy étkezések után kétszer is normális wczni(az ugye naponta 6 széklet).Gondolom hogy te nem tudod hogy milyen ez,milyen így élni.Ez nem normális dolog.
2011. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem etkezes utan 2x, hanem naponta akar 2x is lehet nagywcre menni, en ezt igy ertettem. reggel 1x, aztan esetleg ebed utan meg1x, vagy vacsi utan meg1x, ez naponta 2.


Koszi h rogton a torkomra ugrassz.....

2011. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó bocsi.De ezt mindneki magán veszi észre hogy nem stimmel valami,hiszen megváltozott az anyagcseréje.Az állaga meg épp nem mindegy.Most még csak az a baja,öt év múlva meg fokozódik.Orvosi eset.
2011. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

Voltam gasztroenterológusnál, meg is csinálták mindegyik tükrözést, és azt mondták hogy minden rendben, ám szerintem se normális így a helyzet.

Lopediumot írtak fel, és azt mondták hogy szedjem amíg meg nem változik a helyzet. Ez volt március végén, és azóta se változott... nem tudom mit tegyek :(

2011. jún. 7. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Akkor kérj laktóz kilégzési vizsgálatot.Menj másik orvoshoz.
2011. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!