Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hónapja lágy széklet. Mitől...

3 hónapja lágy széklet. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem hasmenés, de elég lágy széklet, naponta 1x. Étkezés után kicsit intenzívebb a "gázképződés", érzem hogy mozognak a beleim, de semmi fájdalom, egyéb tünet nincs.

Ételekkel sokat próbálkoztam már, rostos étrend, diéta, megvontam a tejtermékeket, húst stb. pár napig de nem jutottam semmire, hogy mitől lehet.

Alap esetben változatosan étkezek, zöldség, gyümölcs, gyors kajákat nem eszem...

Bármilyen ötletek szívesen várok.


24/f


2011. jan. 13. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem ötletek kellenek, hanem orvos.
2011. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Orvos. Én nem az vagyok ,de el kellene menned.Lehet ,hogy valami bélbetegséged van.
2011. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, voltam orvosnál, nem találtak semmit. Minden vizsgálatom negatív lett. Meg az orvosokat inkább hagyjuk. EGYIK ORVOS SEM kérdezte meg, hogy miket eszem. Komolyan. Azt hittem ez lesz az első kérdésük. Csak kapásból elküldtek 10 vizsgálatra, mit a robotok. A gasztroenterológiára meg 1,5 hónap volt bejutni. :) Szóval előbb gyógyítom meg magam mint az orvosok.

Nemrég meg kijöttem külföldre dolgozni.

Szóval bármilyen alternatív gyógymód, tanács érdekelne.

2011. jan. 13. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is szívesen meggyógyítanám magam:) ugyanez a problemám
2011. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haliho lett azóta rá magyarázat?

Igaz nekem csak 4 napja de ugyanez a gondom, nem megy a hasam, csak lágy a székletem.

2020. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!