Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy festenék 70...

Szerintetek hogy festenék 70 kilósan?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok es elegemvan a diétákból kipróbálom mijen kövérnek lenni már egy blúz gombot sikerült ellőnöm főleg hasra szeretnék hízni most 62 kg vagyok tök boldog az életem és mirom hogy van pocakom.:-):-):-)

2012. aug. 1. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én 160 centisen voltam 80 kiló is, 70 is, most 65. Cél 58 kiló. Ne akard kipróbálni örülj, hogy nem vayg kövér.
2012. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Más örülne, ha ennyi lenne, te meg még kövérebb akarsz lenni? Jól vagy? :))

Mellesleg bánni fogod. Az ember mindig könnyebben hízik mint fogy...

2012. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Mivel mellékelt kép nincs ezért fogalmunk sincs hogy festenél 70kg-val.
2012. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DrGempa válasza:
45%
RONDÁN
2012. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Láttam a duci lányokat a youtubeon mindent megehettek recektetheték a hájukat a hetvennél nem is álnék meg az összes ruhámat ki akaro hízni úszógumit óriási úszógumit akarok meg hullámzó hájas lábakat és a nadrágból kibugyanó hasat

Egyépként két hónapja 49 kg voltam de nem bántam meg szép feszes a pocakom föl tudom rakni az asztalra egy baj van csak fekve tudok gépezni mert ha ülöl a pocakom rácsúszik a billentyűzetre a sok fekvéstől meg tokám lett de nem érdekel már az egyik nadrágról lepatant a gomb ki buggyant a hasam az sem érdekelt büszke vagyok rá

2012. aug. 1. 23:34
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen akarok lenni

2012. aug. 1. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, ez kamu. Ilyen hülye ember nincs!
2012. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tuti kamu, vagy nagyon hülye vagy
2012. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülye vicc.. Kérdezd meg ki nevet rajta.. Na menj aludni,és ígérd meg hogy holnaptól tanulni fogod a nyelvtant egy kicsit a hülyeség gyártás helyett.
2012. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de kis aranyos vagy hogy aki tényleg keményen küzd, hogy fogyjon, jól felhergeled

mégis mit gondolsz magadról? otthon fekszel valószínüleg 40 kilósan és egy almár rágcsálsz vacsorára, és itt gúnyolódsz

unatkozó kus csaj vagy, senki nem figyel rád, és jössz itt a hülyeségeiddel

1 hónap van a suliig hátra, ha annyira unatkozol, kezd átismételgetni a tananyagot, vagy segíts be anyukádnak nagytakarítani, főzni, mosni, jobban elfoglalnád magad

2012. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!