Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az...

Szerintetek mi lehet az orrommal/orromban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így hülye kérdés...orvossal többre mennék, viszont most nincs rá időm lég húzós napjaim vannak, de ebbe ne menjünk bele...

Az a helyzet, hogy az orromban, rögtön a nyílásnál van 2 hólyag fajta valami. Ha megtapintom az ujjammal tisztán érezni a 2 kis "dombocskát". Az a gond, hogy nagyon fáj ha megfogom, gennyedzik és ennek következtében ha megszárad sokszor eldugul az orrom. Ja és persze folyik, de nem őgy mint általában, ez nem orrváladék, hanem genny és vér keveréke. Mi lehet ez, mit csináljak vele? Orvoshoz most nincs időm elmenni. Előre is köszi!



2012. aug. 1. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig ez orvosra vár. Ha a "cucc" nem abból a két kis "dombocskából" jön, kb arcüreggyulladásra tippelek. Ha abból jön:

1. begyulladt szőrtüsző(k)[kamillás gőzölés, "öblítés"]

2. esetleg valami gyulladás (pl fog), mely utat tört magának(sipoly)

Ezekre tudok gondolni.

Ne vedd félvállról, mert nagyobb bajt is csinálhat..

Nem akarlak megijeszteni, de ha valami nagy gyulladás, akár még az agy felé is terjedhet... Akkor viszont elég nagy bajban leszel... (elég sok agyműtöttet láttam, tudom, miről beszélek)

Tedd szabaddá egyik délelőttöd, nehogy nagyobb bajod legyen..

Ennyit megtehetsz magadért.

2012. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!