Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a lábam, mitől lehet?...

Fáj a lábam, mitől lehet? Trombózis?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja a jobb lábam fáj, mintha izomláz lenne, de ha befeszítem, ott pont nem érzek izmot.

A jobb alsó lábszáram külső felénél fáj, a csont mellett, hosszában, a bokámtól majdnem a térdemig.


2012. júl. 31. 20:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és kihagytam, hogy a bal lábamon is fájt pár percig ugyanott, mint a jobbnál, de az el is múlt.


Egyébként nem piros, nem duzzadt, nem meleg, de azért kicsit félek a trombózistól...

2012. júl. 31. 20:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat ülsz?Ha igen akkor legalább 1-2 óránként sétálj 10-15 percet.Ha sokat ülsz az a féle trombózis,gyorsan elmúlik de van kivétel ha elválik egy ilyen izé,akkor tüdőembólia is lehet ennek jele,stb itt olvashatsz. [link]

Ha szúró fájdalmad van mély lélegzetfételkor és tüdőembólia jeleit veszed észre,hívj mentőt azonnal!

2012. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terhesség esetén sajnos fokozott a trombózis veszélye. Szerintem ezzel nem érdemes várni, nem érdemes bagatellizálni, egy vizsgálatot megér a dolog.

Ellenkező esetben, ha mégis trombózis és nincs időben kezelve, akkor sokkal több komplikáció és probléma merülhet majd fel a terhesség további szakaszában. Jobb megelőzni, mint utólag kezelni. És egyszerűbb is.

2012. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!