Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen lehetek valojaban? Ha...

Milyen lehetek valojaban? Ha tenyleg olyan, mint gondolom, akkor hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Nagyon regota (miota altalanosban folyton bantottak -lelkileg, fizikailag- kikozositettek, csufoltak) szegyenlos, csendes lettem, felos es nehezen baratkozos...

Elotte eletvidam, szinte allandoan beszelgetos ovodas voltam. (persze akkor sem nepszeru) Egy felevig teljesen mas voltam, volt onbizalmam egy csomo baratot szereztem (ez egy eltoltott ev utan volt az uj sulimban), jokedvem volt. Aztan kulfoldre koltoztunk es szinte ugyanolyan vagyok, mint a 'gyava' enem...

Ezert most nem tudom milyen is vagyok valojaban. Arra gondolok, hogy ilyen nyomi, viszont tudok olyan is lenni, mint amilyen abban a felevben voltam. Viszont az is eszembe jutott mar, hogy olyan vagyok, mint amilyen akkor, hiszen elotte is olyan voltam...


Azert szeretnem ezt tudni, mert az onbizalomfejleszteshez kell onismeret is, es ha nem vagyok biztos magamban akkor ez mar bukott.. :( 15/L



#csendes #szégyenlősség #önbizalomhiány #onbizalom fejlesztes #nehezen baratkozo
2012. júl. 30. 03:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Hú, ez olyan mintha az én érzéseimet mondaná el... Én tőled pár évvel idősebb vagyok. Csak azt tudom mondani, hogy bátorság. Ha rossz érzések jönnek és rosszul érzed magad, gondolj arra, hogy nem ez a célod, ez átmeneti, ki kell tartani. De írod, hogy tudsz olyan lenni mint abban a jó félévben. Látod, ha ennek az énednek örülsz, akkor ilyen vagy, ilyennek kell lenned.

Amúgy nekem is pont ez jár a fejemben, hogy mintha elvesztettem volna magam, de én már nem is tudok rendesen örülni, mosolyogni, és ehhez kellene az önismeret. De mivel a gondolataim is leálltak, ez sem megy, régen nagyon gondolkodós voltam, mindent kielemeztem.

De Te, ahogy írod, ismered a boldog énedet, akkor legyél olyan.

2012. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!