Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Segitseg!

Mit csinaljak? Segitseg!

Figyelt kérdés
17 vagyok,kb 2eve ,amikor a kozep sulit kezdtem,a fejem fajni kezdett.Emlekszem,h epp ellenorzot irtam es nagyon gondolkodni kezdtem,es akkor elkezdett nagyon fajni a fejem,napokig tartott,de amikor vettem be gyogyszert enyhult.Kesobb durvult a helyzet.ALudni se birtam a fejemtol.Sirtam mindennap annyira fajt.Anyu elvitt sok orvoshoz,mind azt mondta,h semmi bajom.Szoszerint minden fajta vizsgalaton atestem,ver vetelen is meg mindenen,de azt mondtak h minden ok.Egy ideig lealt ,de kb 2honapja ujbol faj,a sulibol minden masnap haza mentem,annyira fajt mar,h hanytam is neha,meg latni se lattam.Szoszerint kinoz.Mosmar semmilyen gyogyszer nem segit,nem mullik el.1honapja megint semmi nem volt,de ma ujbol arra ebredtem,h faj es hanyingerem van.Nemtudom mihez kezdjek mar.Nembirom tovabb..
2012. júl. 27. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz.
2012. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondom voltam mar
2012. júl. 27. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit takar a sok orvos? Neurológus? Rtg volt? MRI?
2012. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nagyon migréngyanús a dolog....


A fájdalomcsillapító mellé ( migréneseknek legjobb a Saridon, vagy az Algoflex forte)vegyél be egy No-spát.


Emellett vezess migrénfüzetet! Ha rákezdi, írd be a dátumot, illetve épp milyen fronthatást volt, mit ettél, merre jártál...


Így tudsz összefüggéseket keresni, és ha szerencséd van, olyan dolog okozza, amit el tudsz elkerülni. Esetemben a frontok... na azt nem tudom elkerülni sehogy sajnos :(.


Bővebben itt olvashatsz róla:


[link]


Illetve nem tudom, milyen vizsgálatokat végeztek nálad, de ha nem küldtek el neurológiára, mindenképp menj el!


A migrén részben kezelhető, részben meg kell tanulni vele együtt élni... de emellett érdemes lenne kizárni a rosszabb dolgokat!

2012. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!