Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetgyógyász segít abba,...

Természetgyógyász segít abba, hogy ne féljek ennyire nagyon sötétbe?

Figyelt kérdés
tudom,tudom..szellemek nem léteznek,de nagyon félek,és rengeteg szellemes álmom volt,hogy az ágyam mellett áll,mellettem fekszik stb. nagyon élethű volt,rettenetesen ráparázok

2012. júl. 18. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Abban, sötétben


Ne egyél este nehezen emészthető ételeket, és ne néz hülye filmeket. El fog múlni a bajod.

2012. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%
énis félek a sötétben :D rengeteg ember fél,ez normális de én nem attól félek hogy megtámad valami, hanem az ürességtől éshogy az érzékszerveim nemműködnek rendesen és ez készíti ki az ember agyát, mert nemtud tájékozódni, akit nemzavar a sötétség az higgadtelméjű nagyon :D
2012. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nézek már,mégis bennem van..
2012. júl. 18. 23:35
 4/8 anonim válasza:
Aludj lámpával este.:)
2012. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ilyent ***** válasza:

A természetgyógyász nem de a pszichológus igen.

Bár ezt a kedves szüleidnek köszönheted.

Ők mondták neked gyerek korodba hogy nem menj a sötétbe mert van ott valami valaki.

A megoldás hogy tisztázod az agyaddal ezt a kérdést.

Mert miért is kellene félni a sötétbe?

Nincs a sötétbe semmi nem jönnek a sötéttel szellemek manók koboldok. Én ezt a dolgot sok emberből töröltem.

2012. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem mondta anyukám kiskoromba h ne menjek sötétbe amiatt !!!!
2012. júl. 20. 22:48
 7/8 Ilyent ***** válasza:

Nem biztos hogy szülő mondta csak tipp volt de ők ijesztgetik ezzel a gyereküket. Lehet hogy filmben láttad valaki mesélte stb hogy a sötét rossz.

Azért is félsz mert idegen számodra Pl nem mérnél most bemenni egy temetőbe vagy egy elhagyatott házba.

De Miért?

Az agyad diktálja ezt semmi más.

Félelem mint szó mit jelent számodra?

2012. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
írtam,hogy félelem = tudom,tudom..szellemek nem léteznek,de nagyon félek,és rengeteg szellemes álmom volt,hogy az ágyam mellett áll,mellettem fekszik stb. nagyon élethű volt,rettenetesen ráparázok
2012. júl. 20. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!