Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Kérlek olvassátok el és értelmes választ ha lehet? (14 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
A kezemen volt 1 éves koromban ekcéma.. és az itt lévő körzeti orvosunk recept nélkül adott gyógyszert Édesanyámnak aki nem olvasta el a használatát.. sajnos elég ronda nyomott hagyott a kezemen ez a kenőcs mivel az volt rá írva gyereken használni tilos. A belső kézfejemen volt az ekcémám alig látszott.. Amikor bekentük akkor csak azon a helyen most már 14 éves vagyok és úgy elterjedt a kezemen hogy egészen a jobb csuklómig le és végig a bal vállamig. Nagyon félek hogy bőr rák is lehet.Segítsetek?!
2012. júl. 17. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltál bőrgyógyásznál? Az ekcéma nagyon el tud terjedni, főleg ha nem is kezelik.
2012. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj borgyogyaszhoz, ennel ertelmesebbet itt senki sem tud irni.
2012. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam de ez nem ekcéma már , augusztusra kaptunk időpontot .. olyan mintha rengetek anyajegy összeolvadna.. télen elhalványul.. nyáron a nap megsüti és csokoládébarna az a rész a kezemen..
2012. júl. 17. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Maganorvos..? ~5.000Ft korul lehet egy vizsgalat.
2012. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már tudni szeretném hogy miért van ez.
2012. júl. 17. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak szakorvos tudja megallapitani, mi nem.
2012. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hátha valaki aki tud erről valamit segítene..
2012. júl. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!