Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hizzak gyorsan? :/...

Hogyan hizzak gyorsan? :/ milyen eteleket egyek?

Figyelt kérdés

sziasztok

segitseget szeretnek kerni hogy hogyan hizhatnek gyorsan.nem zsirt akarok felszedni.164 cm vagyok es 44 kg..12/L

elore is koszi az ertelmes valaszokat

bocsi az ekezetert telorol vagyok



2012. júl. 16. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan csak zsirt tudsz felszedni. Ha izmot akarsz fejleszteni, az sok munkaba kerul - konditeremben mindenfele sulyozas, utana/elotte/napkozben megfelelo kaja (jo minosegu szenhidrat, feherje).
2012. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan sehogy! Az egészséges súlyváltozás heti 1-1,5 kiló.
2012. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
okés:) köszönöm mindkettőtöknek:))
2012. júl. 17. 13:59
 4/8 anonim válasza:
100%
én 167 cm és 42 kg vagyok és sehogy sem tudok hízni. borzalmasan zavar és minden ismerősöm azt mondja hogy túl sovány vagyok. Ezért mindig rajtam van egy halom ruha, hogy ne nézzek ki túl vékonynak. :)
2012. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
naigen ezaz ami engem is zavar..sokszor már 'anorexiás'-nak is neveznek és elég szarul tud esni :s
2012. júl. 23. 12:59
 6/8 anonim válasza:

már bocs de én inkább lese írnám hogy nekem mik a méreteim !!! BORZASZTÓ

13 éves lány vagyok,142 cm!!! és csak 28 kg??!! :O

2012. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én lehet találtam megoldást :). Már 1 hónapja kondizom, kis súlyokkal ha érdekel privátba leírom, mert gondolom ugyanazokon a helyeken akarunk formásítani), előtte és utána meg tömöm a fejem :D. Használ. Már híztam másfél kilót. Ismerősöm aki szintén hízni aka épp ma mesélte, hogy minden nap megeszik 150 gr. tésztát ezt valamivel. De a legjobb és legfinomabb: egy kis pohár gyümölcsjoghurtot összekeversz olyan 100 gr. túróval. Kész ezt este tv előtt belapátolni :). Tuti siker. Ebbe ha raksz háztartási kekszet, gyümit még jobb. DE!!!! nutellát sose tegyél bele, mert undorító lesz..próbáltam :D remélem tudtam segíteni, nekem úgy tűnik beválik :D
2012. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

okees koszonom:))

most hiztam egy kicsit:) este ettem mézes diót:D merg megprobalok normalisan enni..eleg keveset szoktam de most kicsivel tobbet :D

45.6 kilo lettem:3 47-48 a cel.*-*:D

2012. aug. 12. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!