Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik beteg vagyok?

Pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Legelső rohamom úgy 4-5 éve jelentkezett, most vagyok 19 éves. Abban nyilvánult meg, hogy sírtam, nem tudtam kinyitni a szemem, hallottam, de nem reagáltam senkire, semmire, elengedtem magam, remegtem, rángatózott a kezem, lábam, kapkodtam a levegőt, úgy éreztem hogy nem tudok lassítani vele. Ez a tünet általában akkor jelentkezett ha nagy lelki trauma ért a kapcsolatomban, vagy valamelyik családtaggal(általában apánál) veszekszem. Kb. 3x 4x jelentkezett nálam ez az állapot. Legelső alkalommal a mentő vitt el, és bent feküdtem 4 napot, mindenféle kivizsgáláson vettem részt, de különösebb kép n, szóval nem adtak konkrét választ. Tegnap néztem a spektrumon a Gyüjtögetők műsort, amiben a nőre rájött egy ugyan ilyen roham mint amit leírtam, ami rám is vonatkozik,és abban a pszichológus pánikbetegséget említett meg, de nem tudom, hogy most ez rám is vall. 19/L

2012. júl. 16. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
* de különösebb kép nem állapítottak meg semmit
2012. júl. 16. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez. A pánik nem teljesen ilyen-ha jól tudom- de nagyon hasonló.
2012. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pánikbetegség, vagy ilyesmi. Biztos hogy ez pszichológiával kapcsolatos, főleg ha meg is vizsgáltak és nem találtak semmit, és ha lelki trauma miatt jön ki rajtad az is erre utal. Én is pánikbeteg vagyok, de nálam ritkán vannak rohamok, de viszont idegesség az sűrűn. Változó ez is személyenként. Menj el pszichológushoz, vagy keress olyan valakit akinek ugyanez a gondja és esetleg beszélgetne veled (csak mert nem mindenkinek segítség a pszichomókus).
2012. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem sűrűn van, kb 3x 4x volt, és idegesség is nálam az sűrűn. Váratlan pillanatkor jelentkezett mindig ez a roham.Köszi :)
2012. júl. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!