Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyuszizok. Miért? Hogyan...

NekoOo kérdése:

Nyuszizok. Miért? Hogyan tudnám ezt abbahagyni? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülyén hangzik, de igen...nyuszizok azaz folyamatosan mozgatom az orrom, de nem tudatosan, illetve én szeretném, de ez már szinte olyan mintha levegőt vennék, és nem tudom abba hagyni. Ha lefogom, vagy lekötöm az orrom akkor megbolondulok mert nem tudom mozgatni. Szörnyen idegesít, és nagyon kellemetlen, főleg mikor egy beszélgetés közepén rákérdeznek hogy miért csinálom. (Normális válaszokat kérek, mert ez egyáltalán nem humoros...)

2012. júl. 15. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el ideggyógyászhoz és pszichológushoz.
2012. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennyire komoly lenne a gond? :///
2012. júl. 15. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mozog az orrom néha beszéd közben, de nem tudok ellene tenni.

Tudom mozgatni akaratlagosan, de ha magától mozog, akkor nem tudom megállítani :)


Már gondoltam rá, hogy botoxot szúratok bele :)

2012. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nem olyan komoly az ügy, egyszer rászoktál és azóta nem tudod abbahagyni, olyan ez mint a körömrágás :)

Ne is gondolj rá, akkor talán előbb-utóbb leszoksz róla...

2012. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most már egyre ritkább a dolog ^^
2012. júl. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!