Ez milyen betegség lehet?
Figyelt kérdés
Néha (pár havonta) előfordul, hogy pár perces "rohamaim" vannak. Úgy érzem, mintha fulladnék, a lélegzetvétel fáj, mintha a tüdőm nem akarná befogadni a levegőt, kivéve ha nagyon hideg 8az el is mulasztja). Ilyenkor remegek is és nyomást érzek a mellkasomban. Mi lehet ez?2012. júl. 14. 09:29
1/5 anonim válasza:
szerintem kezdeti pánikbetegség, fordulj vele orvoshoz először csináltass allergia és tüdőtesztet(pl tüdőröntgen, kapacitásmérés stb esetleg még belgyógyászat) és ha azok nem mutatnak elváltozást akkor pánik lesz.
2/5 A kérdező kommentje:
Allergiám már van, de nem tudom mennyire lehet pánikbetegség, mert nem is voltam ideges, épp nyugiban olvasgattam.
2012. júl. 14. 10:30
3/5 anonim válasza:
A pánikbetegség nyugalomban is jelentkezhet, előjel nélkül.
4/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindkettőtöknek (vagy neked, ha mindkettőt egy ember írta), ezt nem is tudtam!
2012. júl. 14. 18:51
5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ma is jött, de elmúlt a futástól.
2012. júl. 15. 23:30
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!