Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Tanácstalan...

Mi lehet a bajom? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2hete voltam Horvátországban nyaralni és a második nap körül alhasi fájdalmaim voltak majd volt egy kevés barnás pirosas folyásom kicsit csípett ha pisiltem! azt hittem felfáztam vagy hasonló! Már egy hete semmi bajom nem volt majd most 3napja hányingerem van szédülök rosszul vagyok a szagoktól! Tettem tesztet 2őt mindegyik negatív ma elmentem nőgyógyászhoz (sajnos a sajátom szabin van másnál voltam) nagyhezen megvizsgált nem vagyok terhes! Utána majdhogynem kidobott a rendelésről annyit mondott ez bármitől lehet! egyre rosszabbul vagyok! Már alig bírokenni és hőhullámok jönnek rám! Mi lehet a baj?

2012. júl. 10. 14:18
 1/2 ginger18 válasza:
Nem lehet hogy valami fertőzést kaptál el?? Ezek pedig mind a terhesség tünetei.. a 7.héttől a 18.ig szoktak ezek a tünetek lenni..most vagy hülye az orvosod vagy pedig valami fertőzés
2012. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom hogy ezek a tünetek már van egy 3éves kislányom! én is arra gyanakodtam mert ugyan ezek voltak a tünetek! az orvos vizeletet vett negatív lett nagyodhezen úgyhogy megkértem vizsgáljon meg megtette azt mondta nem vagyok terhes vagy esetleg még nagyon korai a terhesség kérdeztem akkor mi lehet a baj szó szerint azt mondta hogy lehet bár mi fertőzés, hormonzavar!küldje be a 7es sorszámot! és úgy szólt utánam hogy azért egy hét múlva biztos ami biztos csináljak még egy tesztet! és az én orvosom még 2hétig szabin van! fogamzás gátlót szedek azt se tudom szedjem e vagy most mi van:-(
2012. júl. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!