Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
a szívem néha össze vissza dobog, ezek pár másodpercesek de szinte minden naposak, amikor felállok hirtelen elsötétedik minden és kis nyomást érzek a fejemben, és a mellkasomban is érzek fájdalmat amikor levegőt veszek, először azt hittem hogy a szívem fáj de szerintem ez a tüdőm. nem tudom mi lehet a baj.. tippek?
2012. júl. 10. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
magas vérnyomás...talán...nem tudom... A gyakori kérdések talán majd meggyógyít,hmm???
2012. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tippet kértem nem gyógymódot.. te ész
2012. júl. 10. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én véleményem a következő. Szívneurózis. Az csak első hallásra tűnik ennyire súlyosnak. Jó lenne tudni, hány éves (vagy). Néha a szív idegei is belefáradnak ebbe a stresszes életbe, és súlyos betegségek tüneteit hozzák. Nekem volt: fulladás , szívdogás, zsibbadás, mégis mindent rendben mutatott az EKG.
2012. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Folytatom, ugyanaz vagyok. De ameddig nem mentem orvoshoz, aki megnyugtatott, hogy nincs semmi nagy baj, addig csak egyre rosszabbul és rosszabbul lettem. Az orvos írt fel nagyon enyhe szívnyugtatót, vitaminokat, Magne B6-ot és valami növényi gyógyszert is. Persze először kizárta a komoly betegségeket, volt szívultrahang és tüdőröntgen is.Ha nem múlik, okvetlenül menj orvoshoz, mert ilyen panaszokkal öregkorodig elélhetsz, de nem érdemes szenvedni, mert lehet kezelni. És még valami okozhatja: pajzsmirigyhormon-zavar, de nyugi, ez is kezelhető.
2012. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, voltunk már orvosnál és ő mondta hogy menjek EKG-ra.
2012. júl. 10. 16:50
 6/8 A kérdező kommentje:
a családban az egyik testvéremnek vannak pajzsmirigy problémái
2012. júl. 10. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a vérszegénység lehetősége is fennáll, nem ártana egy teljes vérkép. Jobbulást!!!
2012. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vérkép és vizelet kép is meg volt.. minden normális. ezért küldtek el kardiológiára. köszönöm!
2012. júl. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!