Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet megcsípett egy hangya...

Lehet megcsípett egy hangya micsináljak?

Figyelt kérdés
Most néztem a nadrágomba és ott volt egy hangya de nem vörös csak sima és lehet megcsípett mondjuk régóta vakarózok de leheth mos tőle is micsináljak lehet vmi nagy bajom vagy nem?
2012. júl. 13. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mégis mi a fene bajod lenne?

A legrosszabb, ami történhet, hogy vakarózás közben leesel a székről.

2012. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

:D Igen valószínűleg le kell vágni a lábad mihamarabb mert ha nem akkor meg fogsz halni .

Mi bajod lehetne egy hangyacsípéstől ?

1 olyan hangya faj van aminek van komolyabb mérge az pedig a tűzhangya ami Magyarországon nincsen .

2012. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem lesz nagyobb bajom mondjuk fertőzés vagy valami?
2012. júl. 13. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha még azt sem tudod leírni, hogy "mit csináljak", akkor szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy máris elásod magad!


Ha régóta vakarózol, akkor még bolhás is vagy...

2012. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát...
2012. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem azt tudom h mi bajom semmi csak szoktam vakarózni néha napján ma is vakaróztam egy kicsit és néztem ott volt egy sima hangya ami az udvaron szokott szaladgálni és csak azt akarom/akartam megtudni h a csípése maradandó vagy elmúlik hamar?
2012. júl. 13. 23:54
 7/11 anonim ***** válasza:

A vakarózás elkerülése a legjobb módszer a fürdés !

Most komolyan hány éves vagy ? Mert még a 5 éves lányom is tudja hogy a hangyától nem lesz semmi baja sem .

2012. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak féltem h lehet nagy bajom de azért köszi a válaszokat :)
2012. júl. 14. 00:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. Ha megcsíp, akkor max viszket és piros, esetleg dudoros lesz. Kenni kell rá egy kis fenistil gélt, vagy inni kell ca sandoz pezsgőtablettát. A lányomat is megcsípte pár hangya, ő érzékenyebb, ezért 2 hétig látszott a csípés, de nem lett más baja.
2012. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ végre valaki aki nem néz le mert biztos akarok lenni a dolgomba! :)
2012. júl. 14. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!