Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet? A fityma...

Ez mitől lehet? A fityma alatt, a makk is meg a bőr ami körülötte van.. mintha lehámlana róla a bőr.. lejön róla, és olyan mint elötte... Micsináljak vele?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja kiírtam már ezt a kérdést, akkor azt mondták valszeg gombásodás.. de nem lehet, mert nem voltam nővel, se semmi..

andrológushoz nincs értelme elmenni, mert mire időpontot kapok úgysics semmi baja..


2009. jún. 6. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem voltál még nővel nem jelenti azt, hogy nem lehet gombás fertőzésed.

Összeszedhetted, zuhanyzóban, strandon, munkahelyen.

A nem megfelelő és alapos tisztálkodás hiánya is előidézheti a gombát.

Minden esetben amikor fürdesz, tusolsz alaposan mosd meg a makk pereménél ( gallérnál ) majd szárazra töröld, mert a gomba szereti a nedves meleg helyeket.

2009. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nah előszőr is mielőtt kiírtad volna a kérdést használhatad vna a keresőt! én szinte pont ezt a kérdést tettem fel http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2.. és amit nekem ott mondtak sztem neked is az lesz a gond... ha nem viszket nincs gomba ha igen akkor van gáz...
2009. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vágom, kösz..

nem viszket.. csak lejön azt kész :D

már mintha semmi baja se lett volna ^.~

2009. jún. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!