Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint szedjek?

Milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés

Milyen vitamint szedjek?

Nagyon töredezik a hajam, szinte semmit se nő és csomókban hullik.

Most venni fogok egy dm-es hajvitamint. Remélem segít!


Köszönöm a segítséget! :)


2012. júl. 11. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon hullik menj orvoshoz mert annak általában belsö oka van és akkor szedhetsz arra bármit ugysem használ. Lehet gyulladás a szervezetben vagy hormon betegség is.
2012. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még csak 14 éves vagyok, lehetséges ez?
2012. júl. 11. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is írja, az erős hajhullás gyulladásra utal, valószínűleg góckutatást végeznek (fogorvos, nőgyógyász, vérvizsgálat, vizelet) és a kapott redemények alapján kezelnek. A B vitaminok segítenek, de ha fennáll a szervezetedben a gyuladás, azt mindenképp kezelni kell.
2012. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen lehetséges. mivel fiatal vagy valószinüleg valami gyulladás lesz.
2012. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most nagyon megijedtem.
2012. júl. 11. 13:57
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy csak vitamin hiány?
2012. júl. 11. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Szerintem mindenképp érdemes elmondanod a házi orvosnak / gyerekorvosnak. Lehet pl. csak egy rossz fog, azt meg gyorsan betömik és megoldódott a bajod. Ha nagyon hullik, akkor mindenképp mutasd meg magad orvosnak és ne ijedj meg, lehet kezelni.
2012. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. júl. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!