Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni?

Hogyan tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni nem bogyókkal és nem úgy, hogy nem eszek semmit. Az a baj, hogy nem tudom megszabni, hogy mit egyek mert 16 vagyok és azt eszem ami éppen itthon van....ha van... Mit csináljak? Elkezdtem felülésezni az jó is volt de valami mást IS szeretnék mellette változtatni.

2012. júl. 9. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A válasz attól függ, mitől vagy kövér és mennyire.
2012. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyel naponta 5x, de keveset. Feher liszt, zsiros hus, olaj rossz, rizs, csirkehus, zoldseg jo. A felules onmagaban lofuttyot sem er, mellette kene kardiozni hetente >3x 1 orat (legalabb). Biciklizes, szaladas (kezdetben gyors seta), hegymaszas jo, minden alkalommal legalabb 40-60 percen at erolkodj, tartsd magasan a pulzusod.


A legjobb lenne, ha konditerembe jarnal, ahol van profi edzo aki segit...

2012. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyakor ***** válasza:

"nem bogyókkal és nem úgy, hogy nem eszek semmit"


A legjobb hozzáállás :)

Lényegében a 2. válaszban bennevan a lényeg, még annyi, hogy a gyorséttermi kajákat, pizzákat stb, cukros üdítőket, energiaitalokat hanyagold (kávé mehet, ha gondolod), ilyen melegben igyál sok folyadékot, lehetőleg vizet, vagy ha "unod" akkor én egy kevés citromlét szoktam a vízbe tenni, cukor nélkül, legalább van valami íze :)

2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) igazából pontosítok, nem konkrétan fogyni szeretnék hanem alakot formálni. Konditerem sajnos nem jön össze, úgyhogy mindenképp itthoni testmozgás jöhet szóba. Citromos víz az jó ötlet :) 158 centi 53-55 kiló között mozog :) 50-et szeretném elérni :)
2012. júl. 10. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!