Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 évesen idegszál-becsípődés?

20 évesen idegszál-becsípődés?

Figyelt kérdés

Sajnos elég rossz,hanyag a tartásom. Nem csak arról van szó hogy görbe vagyok(persze nem feltűnően, egyszerűen csak nem húzom ki magam), hanem nagyon rossz,egészségtelen pózban ülök, folyamatosan. Gimi alatt bejárós voltam, a buszon pedig utazás közben rendszeresen felhúztam a lába, hogy "kényelmesebb" legyen. Elég sokat ülök a gép előtt, szinte lecsúszva, úgy, hogy a derekamat éri a megterhelés. Tisztában voltam azzal hogy egészségtelen, azonban nem változtattam rajta. Két nappal ezelőtt hirtelen elkezdett fájni a bal lábam, olyannyira, mintha izomlázam lenne, mintha nagyon megterheltem volna. Órákkal később elkezdett a derekam is, szintén a bal oldalon. Ha egy bizonyos pózban vagyok, vagy dőlök, akkor meglehetősen fáj. Édesapámnak gerincsérve és becsípődése is van, szóval tudom mekkora fájdalommal jár. Hétfőn természetesen irány az orvos, azonban kíváncsi lennék hogy mi lehet ez...ugye nem valami maradandó? Hogy kezelik az ilyesmit? Egyáltalán lehetséges ilyen fiatalon?


Köszönöm előre is a válaszokat!



#idegszál-becsípődés
2012. júl. 7. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó kezelhetö az ilyesmi Nagyon fontos rá a gyógytorna,meg aszz úszás is sokat segit,meg a gerinctorna is.
2012. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!