Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez becsípődés? És hogyan...

Ez becsípődés? És hogyan lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés
Egy hete hajolás közben deréktájon megfájdult a hátam,és azóta sem akar javulni. Van,amikor alig érzem,de van olyan is,hogy ki se birok kelni az ágyból. Van rá valami gyógymód,vagy csak orvos segíthet?
2011. júl. 13. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám volt és először melegítős párnán aludtam, aztán jöttek a különböző kencét, amik semmit nem hatottak... aztán nagymamám adott egy úgynevezett feketenadálytő kenőcsöt, amit ha jól tudom gyógyszertárakban is lehet kapni, dee ez nem olyan rendes kenőcs volt, ugyanis maga ez a növény belevolt keverve egy kis zsírba... nekem ez teljesen elmulasztotta a fájdalmamat, szóval ha nem is akarsz a feketenadálytő után rohangálni, a sima zsír is megteszi, amit viszont bármelyik szupermarket-ben beszerezhetsz. Arról nem is beszélve, hogy régen is ezt használták az emberek, és nem volt vele problémájuk.
2011. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kidülledt a porckorong.

Ideggyógyászatra kérj beutalót háziorvostól.

Ami meg nagyszerűen csillapítja a fájdalmat és tünetmentessé tehet az a rendszeres gerinctorna.

Azonnali fájdalomcsillapítónak-

Hasra fekszel,fejed lefelé néz,kezeid melletted,mint a fekvőtámasznál.Lassan felnyomod a felsőtested,de a csípőd a földön marad.Kinyújtod a karjaid így maradsz és kifújod a levegőt és lassan vissza.10x legalább.

Ez a gyakorlat visszanyomja a kidülledt részt,ami nyomja a szalagokat.

És ez a gyakorlat is jó rá-

http://www.youtube.com/watch?v=mHV7YRxFCM0

Ha nem kérsz orvostól konkrét diagnózist és nem kezded el edzeni a hasad-alsóhátad,akkor jön a gerinc sérv és szevasz-tavasz.

2011. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!