Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem merek most...

Mit csináljak? Nem merek most már őszig utcára menni. :S

Figyelt kérdés

2 napot voltam kukoricázni eddig napi 8 órát és a karjaim kilátszódtak a pólóból. Most értem haza, fel akartam venni egy ujjatlan pólót, de brutális a különbség. Ahol ért a nap ott kb. olyan fekete vagyok, mint a legfeketébb roma, a többi részen meg hulla fehér, mivel alapjáraton hullaszínű a bőröm. Azért nem voltam hosszúban, mert eddig soha nem barnultam le napon, nem gondoltam, hogy most ilyen durván lefogok. :S


Ugyanekkora a különbség:

[link]


Bocsi a képért, de csak ilyet találtam.


2012. júl. 7. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el néhányszor szolizni fekvő szoláriumba úgy, hogy viszel magaddal törölközőt, amivel a már barnult részt letakarod. Nem biztos, hogy teljesen egyforma lesz, de javul a helyzet.
2012. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy szoli vagy kifekszel a napra.
2012. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, de amikor szoliba mentem, akkor másfél hónapig tartott elérni azt a barnaságot elérni, mint amilyen most a karom lett. Nap se fogott rajtam soha ennyit még. :S (bár talán ha kifekszek 16 órára a napra, akkor talán:D) De pl a lábam is kint volt mind a két nap és az pedig ugyanolyan hófehér maradt, mint a takart részek. Olyan mintha rám varrták volna egy feka karját.
2012. júl. 7. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél fel bikinit és napozz. Ilyen időben 1-2 nap alatt alig fog látszani.


Mellesleg nagyon jó kép :DDD

2012. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!