Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vékony vagyok, nem...

Nagyon vékony vagyok, nem merek nyáron kimenni az utcára! Rémálom lesz nekem a szoknya és társai. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

167 cm 50 kg-os lány vagyok..leginkább a vékony vádlim zavar,mert egyáltalán nem nőies..:(piszkafa.Egyébként nem voltam mindig ilyen vékony,csak pánikbetegség miatt fogytam 6 kilót..amikor még 56 voltam,bomba testem volt,és imádtam..nem nagyképüsködésből,de tényleg nagyon formás voltam..mostmeg tessék..idén nyáron ki sem merek igy menni az utcára!! Szép arcom van meg minden,de az nem elég a nyárra...milyen ruhák előnyösek amik vastagitják a lábam ? saru pl? converse? utóbbival rendelkezem,sarut majd beszerzem ha javasoljátok.


kb ilyen vékony a lábam mint ennek a csajnak...:S szóval igy kalkuláljatok légyszi.


[link]


2011. ápr. 13. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

h.lye vagy???

ha ilyen lábad van akkor egy istennő vagy.

2011. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

most az várod hogy írjuk hogy örülj neki?

pff. na akkor leírom. örülj neki.

164 cm vagyok és 48 kg, de nem vehetek fel rövid gatyát a vastag lábam miatt...áhh, hagyjuk, depizz tovább.

2011. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ennek a csajnak szerintem kifejezetten jó lábai vannak és a magassarkú jó választás volt neki. Valahol olvastam, hogy a vékony nőknek ajánlják, gondolom a tartás miatt, meg formál is, így ha vékony is, de legalább csinos...


Az adatok alapján pedig nem gondolnálak olyan vékonynak, de hiszek neked magamból kiindulva. 168 centi vagyok és nekem az 57-58 kiló az ideális. Most kicsit több vagyok, 18 éves koromban pedig 55 voltam, ami ma már (25 évemhez) kevés lenne. Ráadásul van egy csaj ismerősöm, aki szintén stressz miatt fogyott 50 kilóra és hát... ő nadrágokat hord inkább. :)


Ja és én is voltam 2 éve pánikbeteg nagyon erősen (ma már ritkábban jön elő, de még jelen van) és akkor hirtelen én is nagyon sokat fogytam, semmilyen érel nem akart lemenni a torkomon, aztán meg jött az a rész, hogy féltem, megfulladok a falatoktól...

2011. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
De úgy látom, feltűntek már az anorex kislányok, ők majd lelket öntenek beléd! :P :)
2011. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

tudtam,hogy ez lesz,hogy megpróbáltok nyugtatni,hogy ez húúdemilyenjó láb...pedig ez ocsmány. Szerintem ilyen a tökéletes női test és láb : láb : [link]


tudom,hogy ebben sok munka van,de irigylem..:(

2011. ápr. 13. 13:39
 6/17 anonim válasza:

Nekem is hasonlo labaim vannak es en sem szeretem oket mutogatni.

Altalaban hosszu nadragban jarok nyaron is (nagyon melegben rovidnadrag), de vannak ilyen labu csajok akik buszkek a labukra tehat, szerintem vegyel fel barmit szeretnel

2011. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező amit linkeltél olyan vádlit énis szeretnék pasi létemre szvsz egyáltalán nem nőies. Ha az tetszik akk edzeni 1000el, meg kerékpározni.
2011. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy korodtól függ! Ha 23 fölött vagy, akkor tényleg elég sovány lehetsz, de ha tini, akkor még normális ez az arány. Hosszú szoknyák, ruhák, tudtommal még divat a maxi... mintás testnadrágok, vagy ha szereted a török nadrágokat, akkor még azok. Aztán rendbe jösz és hamar visszahízod azt a pár kilót! Tapasztalat...
2011. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
sportolt, fuss lépcsőzz, biciklizz
2011. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most megfogtok kövezni, de én 167 cm vagyok 42 kg.Ha a te lábad ilyen képzeld el az enyém,nem értem hova depizel. Fogadd el magad, vagy hízzál. Ha voltál 56 kg-os is vissza tudsz hízni. Összetenném a két kezem ha 50kg-os lehetnék. Másrészt meg van ismerősöm aki olyan magas mint én 50 kg és igenis nagyon jól néz ki és semmi baj a lábukkal.
2011. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!