Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vékony vagyok, nem...

Nagyon vékony vagyok, nem merek nyáron kimenni az utcára! Rémálom lesz nekem a szoknya és társai. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

167 cm 50 kg-os lány vagyok..leginkább a vékony vádlim zavar,mert egyáltalán nem nőies..:(piszkafa.Egyébként nem voltam mindig ilyen vékony,csak pánikbetegség miatt fogytam 6 kilót..amikor még 56 voltam,bomba testem volt,és imádtam..nem nagyképüsködésből,de tényleg nagyon formás voltam..mostmeg tessék..idén nyáron ki sem merek igy menni az utcára!! Szép arcom van meg minden,de az nem elég a nyárra...milyen ruhák előnyösek amik vastagitják a lábam ? saru pl? converse? utóbbival rendelkezem,sarut majd beszerzem ha javasoljátok.


kb ilyen vékony a lábam mint ennek a csajnak...:S szóval igy kalkuláljatok légyszi.


[link]


2011. ápr. 13. 13:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez testalkat, csontozat függő. Én 170 cm vagyok és 51 kg és nem mondanám magam túl vékonynak hanem inkább pont jónak. A túl magassarkú cipőkön kívül(amiben egyébként sem tudnék menni) szinte minden jól áll. Szerintem te is csinos lehetsz. A második linken a nő lába nem tetszett, nekem az már túl férfias. De te tudod.


L/19

2011. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy annyira vékony.Ha te panaszkodsz,én már meg se szólalok : 173cm-50kg!

Kb. olyan lábaim vannak,mint ezen az első képen amit linkeltél,de én szeretem,hogy ilyen vékony.

2011. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én megértelek, de szerintem még mindig jobban elfogadják a "szemek" az ilyen lábat, mint a vastagat.

(Én kb veled 1 magas vagyok, de 20 kg-al több, én a combomat utálom, térdtől lefelé mondjuk ki vagyok békülve vele.)

OFF:

A piros ruhás csaj, akit linkeltél, huh.... szerintem, ha életem végéig dolgoznék rajta, se lenne ilyen testem, kib@szott jól néz ki, de tényleg.

Nem tudom, mit sportolhat, és hány évbe telt, mire összehozta, de minden elismerésem a kitartásáért, és az alakjáért.

2011. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha olyan lábaid vannak, mint az első képen, azzal nincs semmi gond! Inkább örülj neki, hogy vékony lábaid vannak, nem vastagok, és nem kell szenvedned vele FELESLEGESEN tornával, hogy vékonyabb legyen....


15/L

2011. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor formázd. Hidd el, a vádli nem egy olyan rész, ahonnan fogy az ember(leszámítva ha fogysz 20 vagy 50 kilót, 6 kiló az ilyen tekintetben semmi!), szóval eddig is ugyanilyen lábaid voltak kb. A második kép... hát az borzalmas. xD Na ahhoz ne vegyél fel semmi csinos szoknyát, mert valahogy nagyon nem passzolna. XD
2011. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem öltözködési tanács, de sétálj sokat lapostalpú cipőben, vagy csinálj olyan gyakorlatokat, hogy lábujjhegyre állsz és vissza. Mindkettő nagyon szépen erősíti a vádlit. Plusz egyl sokszor pizzát, az hízlal a legjobban, meg a dió-mogyorófélék. Szedj valamiféle B vitamint mert jó étvágyat csinálj, és nyárig még van idő, járj el sportolni, mert attól izmosodsz is, az étvágyad is jobb lesz, plusz a stresszt is jobban levezeted vele.

Amúgy azok a dolgok vastagítják a lábat, amik valamilyen módon keresztben elvágják, tehát pl lábszárközépig érő szoknya, vagy cicanadrág, ami pont a vádlidon ér véget, halásznaci, vagy ha olyan a stílusod, akkor vannak ezek a szandál-bokacsizmák, amik lábfejben nyitottak, de a bokádat takarják, na az is olyan, ami csak vékony lábszárra jó, mert mindenki más husinak tűnik benne.

2011. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az nem nőies. Az egy terminátor. Schwarzenegger megirigyelné! Én 170-hez vagyok 54 kg, de szeretem a lábaimat. Lehet, hogy valakinek piszkafa, de ezen jobban mutat egy szoknya, mint egy olyan izmos sonkán...
2011. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!